Понеділок, 18.06.2018, 00:03Вітаю Вас Гість | RSS
Болградський районний центр дитячої та юнацької творчості
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Поділись з друзями
Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Захист дітей
Національна дитяча гаряча лінія
Статистика
Головна » 2018 » Березень » 13 » Виставка військово-патріотичної творчості «За нашу свободу»
20:58
Виставка військово-патріотичної творчості «За нашу свободу»

28 лютого 2018 року на базі Болградського РЦДЮТ проведено районний конкурс військово-патріотичної творчості учнівської молоді «За нашу свободу».

У виставці взяли участь 165 учнів з 23 навчальних закладів району.

На конкурс було надано змістовні, оригінальні та яскраві творчі роботи учнів та вихованців гуртків Болградської ЗОШ №2, Болградського РЦДЮТ, Кубейської ЗОШ ім. академіка О.Теодорова - Балана, Новотроянівського НВК, Баннівської ЗОШ, Василівської ЗОШ, Городненської ЗОШ, Залізничненської ЗОШ, Виноградівської ЗОШ ім. О.О. Банєва, Калчевської ЗОШ, Оріхівської ЗОШ.

За перемогу у районному конкурсі військово-патріотичної творчості учнівської молоді «За нашу свободу» нагороджено грамотами відділу освіти райдержадміністрації:

- Болградську ЗОШ №2 (Калова І.М.), Болградський районний центр дитячої та юнацької творчості (Захватаєва Л.П.), які посіли І місце;

- Кубейську ЗОШ ім. академіка О.Теодорова - Балана (Гайдаржи М.С.), Новотроянівський НВК (Константинова В.М.), які посіли ІІ місце;

- Баннівську ЗОШ (Генчева Г.Г.), Василівську ЗОШ (Фетова К.Д.), Городненську ЗОШ (Пінті М.Д.), які посіли ІІІ місце.

Нагороджено грамотами відділу освіти Болградської райдержадміністрації за перемогу у районному конкурсі військово-патріотичної творчості учнівської молоді «За нашу свободу» за номінаціями:

«Образотворче мистецтво» (І вікова категорія– від 8 до 11 років):

І місце – Хілінський Олександр, учень 4 класу Табаківської ЗОШ (керівник Кілафли Н.І.); Дімова Вікторія, учениця 4 класу Залізничненської ЗОШ (керівник Петкова О.М.);

ІІ місце – Галамай Гліб, учень 3 класу Болградської ЗОШ №2 та вихованець гуртка «Чарівна палітра» Болградського РЦДЮТ (керівник Чемшит Т.В.); Фучеджи Вікторія, учениця 5 класу Кубейської ЗОШ ім. академіка О.Теодорова-Балана (керівник Коврикова М.Д.); Панічерська Валерія, учениця 5 класу Баннівської ЗОШ (керівник Харитонова Н.С.);

ІІІ місце – Кіоссе Сніжана та Марангоз Ксенія, учениці 5 класу Дмитрівського НВК ім. С.С. Курогло та вихованки гуртка «Акварелька» Болградського РЦДЮТ (керівник Греков К.К.); Ібрішим Кирило, учень 3 класу Василівської ЗОШ та вихованець гуртка «Юний художник» Болградського РЦДЮТ (керівник Кисса Г.Г.); Дінчев Сергій, учень 5 класу Оксамитненської ЗОШ ім І.І.Булгарова (керівник Дімова М.Д.).

«Образотворче мистецтво» (ІІ вікова категорія – від 12 до 15 років):

І місце – Демирова Дар’я, учениця Криничненської ЗОШ (керівник Чанєва Г.І.); Кондрашева Вікторія, учениця 6 класу Болградської ЗОШ №2 та вихованка гуртка «Чарівна палітра» Болградського РЦДЮТ (керівник Чемшит Т.В.); Топараш Яна, учениця 6 класу Виноградівської ЗОШ ім. О.О. Банєва (керівник Бахчиванжи В.К.);

ІІ місце – Хохітва Влада, учениця 7 класу Болградського НВК (керівник Бундєва С.М.); Койчева Вікторія, учениця 7 класу Виноградненської ЗОШ (керівник Каракаш С.Г.); Борлак Ірина, учениця 7 класу Дмитрівського НВК ім. С.С. Курогло та вихованка гуртка «Акварелька» Болградського РЦДЮТ (керівник Греков К.К.); Кравченко Василь, учень 8 класу Новотроянівського НВК (керівник Кара М.П.);

ІІІ місце – Попозогло Альона, учениця 7 класу Дмитрівського НВК ім. С.С. Курогло та вихованка гуртка «Акварелька» Болградського РЦДЮТ (керівник Греков К.К.); Кришень Ольга, учениця 7 класу Голицького НВК (керівник Бернова А.Л.); Даніїлов Даніїл, учень 6 класу Каракуртської ЗОШ (керівник Іванова Н.С.); Вільгельмська Сніжана, учениця 9 класу Болградської ЗОШ №2 (керівник Ропот Т.Г.).

«Образотворче мистецтво» (ІІІ вікова категорія – від 16 до 18 років):

І місце – Константинова Христина, учениця 10 класу Новотроянівського НВК (керівник Кара М.П.); Ульянова Валерія, учениця 11 класу Болградського НВК (керівник Бундєва С.М.); Кіхай Яна, учениця 10 класу Болградської ЗОШ №3 та вихованка гуртка «Чарівна палітра» Болградського РЦДЮТ (керівник Чемшит Т.В.);

ІІ місце – Янєш Тамара, учениця 11 класу Баннівської ЗОШ (керівник Харитонова Н.С.); Акдерлі Анастасія, учениця 9 класу Виноградівської ЗОШ ім. О.О. Банєва (керівник Бахчиванжи В.К.); Томєва Тетяна, учениця 10 класу Болградської ЗОШ №2 (керівник Ситько Е.М.);

ІІІ місце – Литвиненко Галина, учениця Криничненської ЗОШ (керівник Чанєва Г.І.); Топал Аліна, учениця 10 класу Кубейської ЗОШ ім. академіка О.Теодорова-Балана (керівник Кара С.С.).

«Декоративно-прикладне мистецтво» (І вікова категорія – від 8 до 11 років):

І місце – Водник Олександр, учень 6 класу Новотроянівського НВК (керівник Водник М.І.); колектив вихованців гуртка «Різьблення по дереву» Болградського РЦДЮТ (керівник Вадіянць В.Л.); Стоянов Олександр,учень 5 класу Голицького НВК та вихованець гуртка «Майстри-чарівники» Болградського РЦДЮТ (керівник Георгієва А.Г.); Арнаут Ілля, учень 5 класу Болградської ЗОШ №2 (керівник Чернєва Ю.В.);

ІІ місце – Кара Софія та Брошкова Аліна, учениці 3 класу Кубейської ЗОШ ім. академіка О.Теодорова - Балана (керівник Арнаут С.П.);

ІІІ місце – Стоянова Неля, учениця Оріхівської ЗОШ (керівник Стоянова А.І.); Кисса Ілля, учень 2 класу Кубейського НВК (керівник Корчмар К.Г.); Міндогло Валерія, учениця 5 класу Голицького НВК (керівник Георгієва А.Г.); Кальчев Богдан, учень 3 класу Баннівської ЗОШ; Сакали Дарія, учениця 3 класу Кубейської ЗОШ ім. академіка О.Теодорова - Балана (керівник Кисса Н.Т.); Пінті Владислав, учень 5 класу Городненської ЗОШ (керівник Стоянова Н.П.);

«Декоративно-прикладне мистецтво» (ІІ вікова категорія – від 12 до 15 років):

І місце – Діордієва Віолетта, учениця 7 класу Виноградненської ЗОШ (керівник Генова О.Д.); Дончев Іван, учень 9 класу Городненської ЗОШ (керівник Недельчева Н.М.);

ІІ місце – Памазан Павло, Перпері Валерія та Туфекчи Юлія, учні 8 класу Василівської ЗОШ (керівник Гержик О.М.); Долготер Алевтина, учениця 10 класу Болградської ЗОШ №2 (керівник Ситько Е.М.); Каїш Марина та Недельчева Єлизавета, учениці 7 класу Городненської ЗОШ та вихованки гуртків «Ручне ткацтво» та флористики «Декор» Болградського РЦДЮТ (керівник Богоєва О.П.);

ІІІ місце – Каранікола Валерія, учениця Олександрівського НВК (керівник Василіогло С.В.); Брошкова Валерія, учениця 7 класу Кубейської ЗОШ ім. академіка О.Теодорова - Балана (керівник Яні О.М.); Георгієв В’ячеслав, учень 6 класу Виноградненської ЗОШ (керівник Михайлова Т.С.); колектив учнів 9 класу Калчевської ЗОШ (керівник Карагуца А.К.); Дімова Анастасія та Дімова Антоніна, учениці Баннівської ЗОШ (керівник Кілар С.П.); Саріогло Аліна, учениця 7 класу Кубейського НВК (керівник Кисса Н.Т.);

«Декоративно-прикладне мистецтво» (ІІІ вікова категорія – від 16 до 18 років):

І місце – Ямбулатова Олександра, учениця 10 класу Болградської ЗОШ №2 (керівник Іванова М.З.); Мінчева Олена та Сукурова Тетяна, учениці Городненської ЗОШ (керівники Мінчева Н.М., Гайдаржи О.Г.);

ІІ місце – Фетова Євгенія, учениця 9 касу Василівської ЗОШ (керівник Перпері С.Г.); колектив учнів 11 класу Владиченської ЗОШ (керівник Кочмарьова І.В.);

ІІІ місце – Станєва Аліна, учениця 11 класу Оріхівської ЗОШ (керівник Ніколова А.Б.); Румянцева Юлія, учениця 11 класу Кубейської ЗОШ ім. академіка О.Теодорова-Балана (керівник Бааджи Н.Ф.); Пархома Олександра, учениця 7 класу Болградської ЗОШ №3 (керівник Мінкова О.Д.); Устуянова Катерина, учениця 10 класу Кубейського НВК (керівник Корчмар І.В.).

Вітаємо всіх переможців!

Переглядів: 39 | Додав: rcdut | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar